Maxima XX #4

Avaleht » Maxima XX #4

Avatud:

E-P 8:00 – 22:00

Kontakt:

Koduleht:

Maxima XX

Maxima jaekaubanduskett tegutseb Eestis alates aastast 2001. Ketti kuulub üle kogu Eesti 83 kauplust, millest 58 on Maxima X kodukauplused, 22 Maxima ja, XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid. Jaekaubandusketti kuuluvad ka 12 tootmistsehhi ja logistikakeskus. Maxima jaoks on oluline pakkuda klientidele kvaliteetset ja eestimaist toidukaupa.

2015. aastal sai Maximast esimene jaekaubanduskett, kes avas toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. 2020. aastal lansseerisime Eestis esimese jaekaubandusketina mobiilse ostupuldi, mida premeeriti ka 2020. aasta kaubandusteo tiitliga.

Maxima väärtustab iga Eestimaa peret ja tema aega. Töötame ühtse meeskonnana, et igal perel oleks võimalik meie kauplustest osta just seda, mida tema pere vajab. Me töötame iga päev selle nimel, et see, mis vaja, oleks olemas – alati värskena ja odava hinnaga.

Odava ostukorviga säästad enam ja nii jääb oma perevajaduste rahuldamiseks rohkem nii raha kui aega. Lisaks odavale hinnale pakume ka kiiret ja kontaktivaba ostlemise võimalust – Maxima äppi, see on just see, mis vaja, kui hindad oma aega ning turvalisust ostlemisel.